Płatności

Poniżej przedstawiamy możliwe sposoby płatności:

PRZEDPŁATA- najwygodniejszą dla Ciebie i dla Nas metodą będzie tradycyjny przelew oraz płatność online przelewy24, możliwość płatności kartami oraz przelew na konto bankowe. W momencie zaksięgowania wpłaty na Nasze konto zostanie podjęta procedura realizacji zamówienia.

 

POBRANIE – w przypadku, gdy nie posiadasz konta bankowego, lub też wolisz zapłacić kurierowi, listonoszowi przy odbiorze. Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod podany adres i pobrana zostanie wartość zamówienia. W przypadku, gdy osoba dostarczająca przesyłkę nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem pozostawi awizo do odbioru przesyłki.

 

Dane do przelewu – wpłata na konto bankowe

ANOO Adrian Nowicki

mbank.jpg

Nr rachunku: 37 1140 2004 0000 3102 7655 3147

 

UWAGA
W tytule przelewu, prosimy o wpisanie numer zamówienia internetowego oraz imię i nazwisko. Dzięki temu będziemy mogli łatwiej zidentyfikować Twój przelew, jednocześnie przyspieszy to realizację zamówienia. W przypadku przelewu zwykłego, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Jest to uzależnione czasem, który upływa pomiędzy wykonaniem przelewu, a jego zaksięgowaniem na naszym koncie.

 

Ceny wszystkich Towarów znajdujących się w Sklepie Internetowym są cenami brutto(wraz z podatkiem VAT).

 

Na wpłatę czekamy nie dłużej niż 10 dni, po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

 

Na każdy sprzedany towar wystawiana jest faktura VAT lub paragon, w zależności od wybranej opcji w formularzu zamówienia.